10 правил ідеальної засмаги

10 правил ідеальної засмаги1. Не поспішайте засмагнути відразу в перший день, пам’ятайте, що засмагаючи поступово, ви уникнете багатьох неприємностей, таких як опіки, тепловий удар, підвищення температури, це все реакція організму на стрес від надлишку ультрафіолету.

2. Перед тим як починати засмагати прийміть душ, натерши тіло гелем, що містить скраб, який відлущить верхній шар старих клітин шкіри і засмага ляже рівніше, буде більш стійкою.

3. Обов’язково користуйтеся захисними кремами, так як вони не перешкоджають потемнінню шкіри, а захищають її від дії ультрафіолету. Крем нанесіть на тіло за 20 хвилин до прийняття сонячних ванн. Креми з великим вмістом жирних олій перешкоджають потовиділенню і викликають дискомфорт, зверніть на це увагу, вибираючи крем для засмаги. Для зволоження і захисту шкіри губ придбайте помаду з УФ захистом, так ваші губи залишаться ніжними і привабливими, та не будуть лущитися.

Варто подбати і про своє волосся, сонячні промені випалюють з них всю вологу, жири, вони стають ламкими, неслухняними. Капелюхи та бейсболки можуть зняти частину проблеми, але набагато легше скористатися спеціальними спреями та лосьйонами.

4. Не наїдайтеся за годину до і після засмаги, так як інтенсивний вплив на тіло сонячних променів, в будь-якому випадку викликає стрес всього організму і тому необхідний час для адаптації.

5. Враховуючи індивідуальні особливості вашої шкіри, починайте засмагати щодня не більше 15 хвилин, збільшуючи час засмаги на 15 – 20 хвилин щодня. Не обов’язково відразу йти з пляжу, краще зручно розташуватися під навісом або тентом, просто уникаючи прямих сонячних променів.

6. Після засмаги приймайте душ, зволожуючи шкіру кремом для застосування після сонячних ванн. Такі креми містять не тільки зволожуючі компоненти, але і вітаміни Е і В5, що сприяють регенерації клітин шкіри, нейтралізації вільних радикалів. Ваша засмага на здоровій і не пересушеній шкірі протримається довше.

7. Намагайтеся засмагати в ранкові години, до 12-00. Відмінну і рівну засмагу ви отримаєте, ведучи на сонці активний спосіб життя, наприклад, граючи в пляжний волейбол. Більше гуляйте, рухайтеся, купайтеся, тому що ультрафіолетові промені проникають у воду на півметра. Не забувайте, що навіть перебуваючи у воді, ви продовжуєте засмагати.

8. Після купання у морі або басейні, якщо ви не йдете в приміщення, не витирайтеся рушником, так як доведеться знову наносити сонцезахисний крем.

9. Якщо шкіра все ж трохи обгоріла, не користуйтеся одеколоном, рослинним маслом, кефіром і сметаною – це помилка. Використовуйте гелеві косметичні засоби проти опіків, вони містять протизапальні засоби, вітаміни, що допомагають регенерації клітин.

10. Перед виходом на пляж не використовуйте туалетну воду, дезодоранти й парфуми, так як віддушка і хімічні речовини, що містяться в них, викликають неприємну пігментацію шкіри, від якої складно позбутися. Цей, так званий «парфумерний ефект», може надовго зіпсувати вам настрій, приблизно на три-чотири тижні.

Отримати рівний і стійкий загар можна всюди, на морі, річці, озері, на дачі, на галявині, і навіть на балконі, якщо дотримуватися цих нескладних правил, запастися набором косметики для шкіри, знати її особливості і реакції на сонячні промені. Ці заходи допоможуть вам уникнути дискомфорту і зберегти відмінний настрій протягом усього вашого відпочинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *