10 способів ввести тренування в звичку

Як ввести тренування в звичкуНастав великий день: ви купили нові кросівки і вирішили серйозно зайнятися спортом. Щоб не розгубити ентузіазму за пару занять, скористайся підказками та порадами професійних фітнес-інструкторів:

1. Пробуйте різні види спорту. Одноманітні тренування можуть швидко набриднути. Чергуйте заняття в тренажерному залі з бігом, пішими прогулянками, тенісом, їздою на велосипеді або роликах, плаванням, йогою – чим завгодно, що приносить вам задоволення.

2. Заручіться підтримкою друзів. Прогуляти тренування набагато складніше, якщо у фітнес-клубі на вас чекає друг чи подруга.

3. Зробіть заняття обов’язковими. Не робіть винятків з правила! Виділіть півгодини для тренування у вихідні, святкові дні, у відпустці і навіть у відрядженні. З часом близькі звикнуть до вашого режиму і не стануть умовляти вас прогуляти тренування заради походу в кіно або на вечірку.

4. Займайтесь вранці. Не всім подобається тренуватися в першій половині дня, коли організм ще не зовсім “прокинувся”. Однак ранкові тренування – справжній порятунок для зайнятих людей. Якщо весь ваш день розписаний по хвилинах, вирушайте у фітнес-клуб перед роботою.

5. Або ввечері. Якщо ви віддаєте перевагу для занять спортом у другій половині дня, вирушайте на тренування відразу з офісу. Якщо ви зайдете додому, то з більшою ймовірністю вирішите прогуляти заняття.

6. Використовуйте спорт як спосіб підбадьоритися. Не потрібно пропускати тренування тому, що ви дуже втомилися на роботі. Фізична активність зарядить вас енергією набагато краще, ніж відпочинок перед телевізором.

7. Поділіться результатами. Запишіть відстань, яку пробігаєте за вечір (час кожного тренування, кількість кроків або присідань). В кінці місяця порівняйте або підсумуйте отримані цифри. Уявіть, як здивуються друзі, коли дізнаються, що за 30 днів ви могли добігти від Києва до Одеси!

8. Стежте за своїм прогресом. Найчастіше ми кидаємо заняття спортом через те, що не бачимо миттєвого результату. Але прагнення до ідеальної фігури – не єдиний привід для тренувань. Зверніть увагу на своє самопочуття, настрій і рівень лібідо – і напевно відзначте позитивні зміни.

9. Гуляйте. Ходіть пішки так часто, як тільки це можливо. Обзаведіться крокоміром, щоб регулювати пройдену відстань і кількість витрачених калорій.

10. Нагороджуйте себе за успіхи. Поставте перед собою конкретну мету і придумайте нагороду, яку отримаєте, досягнувши її.

Прислухаючись до цих нехитрих порад, можна ввести тренування в звичку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *