10 способів зробити свій шлюб щасливішим

10 способів зробити свій шлюб щасливішимШлюб – справа непроста. Коли ви дивитеся на людей, що прожили разом 10, 15, 30 або навіть більше років – ви дивитеся на двох людей, які багато лаялися, йшли на компроміси, але залишилися вірними одне одному. Є безліч речей, яких варто навчитися у цих людей.

Шлюб далеко не завжди руйнується через великі проблеми. Найчастіше це відбувається через цілий набір маленьких проблемок, які постійно накопичуються. Найчастіше саме увага до дрібниць – міняє абсолютно все.

Більшість з тих, хто прожив довго в шлюбі – не ходили до сімейного психотерапевта. Вони самостійно знаходили способи бути ближче один до одного і залишатися разом. Ось чому можна повчитися у таких пар:

Вибачайтесь, коли ви не праві. Забудьте про гордість. Якщо ви зрозуміли, що не праві під час сварки (або навіть після) – визнайте це і вибачтеся. Одне тільки це допоможе вам стати ближчим один до одного. Під час сварки уявіть, що інша людина зникла. Найкращий спосіб припинити лаятися – уявити, що ви втратили свого партнера. Стало сумно? Усередині все стискається від однієї лише думки? Це ваше кохання до іншої людини, не забувайте про нього.

Більше смійтеся. Сміх – відмінний засіб пережити погані часи і насолоджуватися хорошими. Він робить нас сильнішими і ближчими один до одного.

Влаштовуйте щотижневі зустрічі. Якщо у вас є діти і ви обидва працюєте на різних роботах – то для вас немає нічого важливішого, ніж влаштовувати щотижневі сімейні зустрічі. Це може бути що завгодно: романтична вечеря в ресторані, похід у кіно, на пікнік, у парк, сімейна вечеря за столом, перегляд улюбленого серіалу, тощо. Ці зустрічі дадуть вам відчути, що ви – «одна команда».

Регулярний секс. Це звучить не романтично, але це обов’язково, враховуючи шалений темп сучасного життя. А знаєте, що ще менш романтично? Шлюб без сексу.

Говоріть про дрібниці. Говоріть про щось глобальне, потім про дрібниці . Потім знову говоріть. Обговорюйте всілякі речі.

Майте своє особисте життя. Нікому не сподобається людина без друзів. Заведіть хобі. Познайомтеся з новими людьми. Зателефонуйте старим друзям. Живіть! Зараз! Це зробить вас більш привабливим очах дружини чи чоловіка.

Частіше говоріть «дякую». Яким би не значним це не здавалося – говоріть дякую за кожну дрібницю, це створює хорошу атмосферу в сім’ї.

Перестаньте кричати. Ми не говоримо вам перестати лаятися. Часто сварки просто необхідні. Просто – не кричіть. Не переходьте на особистості. Не намагайтеся зробити боляче. Просто сконцентруйтеся на предметі суперечки.

Тримайтеся за руки. Навіть коли ви злі один на одного – не забувайте про дотики. Іноді – досить обійняти свого партнера, щоб зупинити сварку і зняти напругу.

Щоденно працюйте на зміцнення сім’ї і тоді ваше сімейне життя буде довгим та щасливим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *