15 найбільш шкідливих для ерекції продуктів і звичок

Шкідливі для ерекції продукти і звичкиРечі, які потрібно обходити стороною, щоб зберегти міцність духу як можна довше.

1. Промислово вироблена яловичина, курятина і свинина містить значну кількість гормонів, що додаються в їжу тварин для прискореного набору маси. При вживанні великої кількості такого м’яса змінюється гормональний фон.

2. Найвитонченіший удар по чоловічій силі – пиво. В добавок до алкоголю воно містить фітоестрогени – жіночі статеві гормони.

3. Навіть найслабкіший з наркотиків – марихуана різко знижує рівень тестостерону в крові і порушує злагоджений викид гормонів. Крім того, марихуана пошкоджує хромосоми, викликаючи тим самим генетичні мутації.

4. Паління – основний патологічний вплив нікотину – стійкий спазм (тобто звуження) судин дрібного калібру, і в тому числі тих, які постачають кров до статевого члену.

5. Трансгенні жири, що містяться у фастфуді, маргарині і навіть мороженому, викликають генні мутації і гормональні зміни.

6. Дослідження показують, що з 200 найпоширеніших ліків 16 здатні викликати імпотенцію. У списку опинилися препарати, що застосовуються при гіпертензії, спазмолітики, заспокійливі, снодійні і засоби від виразки шлунка.

7. Кофеїн знищує вільний тестостерон, що, в остаточному підсумку, збільшує рівень жіночих гормонів.

8. Основна причина порушення якості ерекції на тлі вживання алкоголю це порушення функції печінки і як наслідок – порушення рівня обміну чоловічих гормонів, від яких залежить нормальна статева функція.

9. Організм виробляє тестостерон, гормон росту та інші найважливіші гормони під час сну. Відповідно, його недостача негативно відбивається як на імунітеті, так і на підтримці чоловічої сили.

10. Випічка та хлібобулочні вироби містять відразу кілька продуктів, що знижують рівень тестостерону: кислоти, дріжджі і цукор.

11. Ковбаса і різні копченості містять коптильну рідину. При попаданні в організм вона викликає токсичне ураження тканин яєчок – залоз, що виробляють 95% тестостерону в організмі.

12. Високий рівень цукру в крові – один з основних факторів ризику розвитку імпотенції. Молекули глюкози гальмують роботу нервових закінчень, що негативно відбивається на ерекції. Безпечна доза цукру – не більше 50 г на день.

13. Експериментально доведено, що підвищений вміст натрію знижує вироблення тестостерону. Сіль, природно, потрібна для регулювання водного балансу в організмі. Але всьому потрібна міра. Шкодить не сіль, а її надлишок.

14. При ожирінні різко порушується гормональний баланс, знижується виробництво тестостерону, зростає рівень глюкози в крові. Вторинні статеві ознаки стають менш вираженими, виникають проблеми з ерекцією.

15. Соя містить фітоестрогени – рослинні аналоги жіночого статевого гормону. У малих кількостях вона нешкідлива, проте в якості повної заміни м’яса вона не підходить, так як пригнічується вироблення чоловічих статевих гормонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *