5 розпосюджених міфів про спорт і здоровий спосіб життя

5 розпосюджених міфів про спорт і здоровий спосіб життяУ світі, де у кожного є тіло, є і у кожного своє уявлення про правильний догляд за ним. Здається, що всі визнають користь фізичної культури, однак кількість міфів про здоровий спосіб життя, як і раніше перевищує всі розумні межі. Рік за роком фахівці спростовують ці помилки, однак вони передаються з вуст в уста поколіннями легковірних і далеких від спорту людей.

М’язи важать більше ніж жир

Чому люди продовжують так стверджувати? Це тому, що люди плутають вагу з об’ємом. М’язи більш щільні, ніж жир. Кілограм м’язів займає менше місця, ніж кілограм жиру, але чи можна порівнювати їх? Краще забути цю тезу і зосередитися на більш важливих речах.

Калорії потрібно рахувати

Набагато краще звернути увагу на співвідношення білка, вуглеводів і жирів в раціоні. Загальна потреба в енергії грунтується на цих трьох найважливіших елементах харчування, а цифри та калорійність, насправді не мають ніякої ваги.

Білкові добавки є необхідною умовою для росту м’язів

Протеїн є необхідною умовою для росту м’язів, але білкові добавки такими не є. Будівельні блоки білків – амінокислоти – абсолютно необхідні для синтезу білка м’язів і відновлення після фізичних вправ. Однак щоб засвоїти підвищену кількість білка, потрудитися доведеться перш за все вашій травній системі. Найкраще для цього підійде звичайна їжа – курка, тунець, яйця та рослинні джерела білка.

Підйом ваги шкідливий

Багато хто відмовляється від тренувань у спортзалі з тих причин, що піднімання ваги небезпечно. Насправді, воно корисно навіть самим немічним з нас, оскільки може активізувати системи організму і вдихнути нове життя в ослабле тіло.

М’язи можуть перетворитися в жир

М’язи є абсолютно іншою тканиною, ніж жир. Ваші м’язи не будуть трансформуватися в жир, якщо ви перестанете ходити в спортзал. Також і ваш жир не стане м’язами навіть при найсильнішому старані. М’язи ростуть тільки на основі постійних тренувань з прогресивним навантаженням і достатньому харчуванні. Це саме харчування організм отримає з спалювання жирових запасів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *