5 способів змусити себе бігати вранці

Як змусити себе бігати Ранковий біг – це гарна можливість зміцнити здоров’я і зберегти запас оптимізму на тривалий час. Багато людей читали про користь ранкового бігу, але не можуть зважитись на такий поступок. Раннє вставання перед роботою або у вихідний день є суттєвим гальмом. Адже так приємно поніжитись, полежати в ліжку і нічого не робити.

Отже, як, все ж таки, змусити себе бігати вранці

1. Напередодні бігу лягайте раніше спати. Можете вибрати вихідний день і зробити пробний забіг. Необов’язково вставати рано, головне щоб ви почали це робити. Подивіться, скільки це забере у вас часу. Зазвичай не більше 30-40 хвилин на день. Наступного разу вам вже буде легше піднятися в ранці.

2. Змусити себе бігати по ранках цілком реально, якщо ви цього дійсно хочете. По-перше, ранкова пробіжка заряджає бадьорістю й оптимізмом на цілий день. По-друге, з ранку починається планування дня. А ввечері можуть бути зустріч з друзями, похід в кіно, тощо. По-третє, вранці чисте повітря і мало народу дає можливість спокійно пробігти намічений маршрут.

3. Причина, по якій багато хто швидко перестають бігати – відсутність компанії. Дуже часто спільні заняття допомагають налаштуватися на результат. Тоді і лінь простіше побороти, коли вранці вас чекають на вулиці. Перед іншими завжди складніше виправдати свою слабкість, ніж перед самим собою.

4. Планування створює позитивний настрій. Ставте собі мету бігати по 3-4 рази на тиждень. Вибирайте зручні дні і час. Можете коригувати свій графік, в разі необхідності. Ніхто не змушує вас чітко слідувати плану. Біг повинен приносити вам задоволення.

5. Іноді людей взятися за себе змушує слабке здоров’я, рекомендації лікарів або порада знайомого. І ви собі можете знайти таку мотивацію.

Наприклад, регулярний біг допоможе уникнути інфарктів та інших серцевих захворювань, а також продовжує життя. Знайдете мотивацію – бігати стане легко. Ви вже просто не зможете провести день без приємної ранкової пробіжки.

Як бонус, пропонуємо переглянути відео мотивацію для бігу – рекламу Nike:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *