7 корисних порад для здорової і красивої посмішки

7 корисних порад для здорової і красивої посмішкиЯкщо у Вас свіже дихання і білі зуби, Ви просто зобов’язані посміхатися! А ці поради допоможуть Вам зробити свою посмішку ще гарнішою.та здоровішою!

У той час як деякі люди наділені прекрасними зубами, інші мають численні стоматологічні проблеми. На щастя, правильний догляд може запобігти більшості з них.

Щоб уникнути цих проблем, необхідно виробити певні стоматологічні звички.

1. Не використовуєте зуби в якості інструментів.

Найбільша помилка-це використовувати зуби в якості інструментів. Деякі видаляють етикетки з одягу, колють горіхи, відкривають пакети і банки з пивом, але це дуже небезпечно. Зуби призначені тільки для пережовування їжі. Використовуючи зуби не за призначенням, можна отримати невеликі тріщини в емалі, які можуть привести до великих проблем.

2. Вибирайте зубну пасту з розумом.

Більшість зубних паст містить в складі гліцерин, який приносить більше шкоди, ніж користі. Справа в тому, що гліцерин покриває зуби і запобігає ремінералізації. Як кістки, зуби складаються з кальцію, фосфору та інших мінералів, які надходять до зубів через слюну. Коли ці мінерали не можуть проникнути в зуби, останні стають крихкими. Переконайтеся, що ваша зубна паста не містить гліцерину.

3. Чистіть зуби щодня.

Ця порада є найпростішою і найвідомішою, але багато хто забуває чистити зуби два рази на день щодня. Регулярне чищення видаляє наліт із зубів. А чи правильно ви їх чистите? Зубну щітку потрібно тримати під кутом в 45 градусів по відношенню до ясен. Потрібно здійснювати короткі рухи вперед-назад, приділяючи кожному зубу по 15-20 рухів.

4. Чистіть язик.

Коли справа доходить до здорової та красивої усмішки, останнє, що спадає на думку, є чистка язика. Важливо так само регулярно очищати свій язик, оскільки у ньому теж скупчуються бактерії. Можете чистити язик за допомогою зубної щітки, спеціального скребка або ложки.

5. Користуйтеся зубною ниткою щодня.

Один з кращих способів зберегти Ваші зуби і ясна здоровими – використовувати зубну нитку. Після їжі почистіть простір між зубами ниткою, видаляючи всі залишки. Це може зайняти час, але результат того вартий.

6. Полощіть рот.

Після чищення необхідно прополоскати рот хорошою рідиною для полоскання. Ви можете використовувати розбавлений перекис водню, що вбиває бактерії, або фторид, який допомагає зміцнити зуби і запобігти карієсу. Полоскання фторидом так само добре для чутливих зубів. Він заповнює невеликі отвори, які ведуть до нервів і зменшує біль.

7. Здорове харчування.

Кислі та солодкі продукти можуть бути шкідливими для зубів. Кислі продукти можуть викликати ерозію емалі, а цукор утворює наліт і ускладнює захворювання ясен. Щоб зберегти зуби здоровими і красивими рекомендується обмежити вживання кислих і солодких продуктів.

Це не так важко мати здорову і гарну посмішку, як може здатися на перший погляд. Просто приділяйте кілька хвилин кожен день для виконання запропонованих порад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *