7 кращих фізичних вправ для жінок

7 кращих фізичних вправ для жінокЯкщо шукаєте ефективні способи відкоригувати свою фігуру, то вам варто звернути увагу на наступні фізичні вправи. Вони досить прості, але дуже дієві у плані зміцнення м’язів тіла і спалювання зайвих калорій. Проте недостатньо їх тільки виконувати. Необхідно їсти здорову їжу, гуляти і регулярно висипатися. Не витрачайте час на інші тренування, якщо вони не приносять вам ніякої користі. Ось всього 7 вправ, які дозволять вам стати красунею.

Стрибки зі скакалкою.

Скакалка – дешевий і легкий тренажер, який дасть вам можливість добре порухатися. Ця вправа спалює калорій більше, ніж будь-які інші. Найбільшою перевагою скакалки є те, що стрибати через неї можна разом з дітьми. Детальніше читайте тут: «Користь стрибків зі скакалкою»

Напівприсідання.

Ця корисна вправа значно зміцнить м’язи сідниць і спалить масу калорій. Якщо вам хочеться більшого навантаження і більшої кількості спалюваних калорій, ви можете робити повні присідання. Також можна робити напівприсідання з гантелями в руках. Якщо ви будете регулярно виконувати цю вправу, вам більше не доведеться хвилюватися про красу власного тіла.

Віджимання.

На жаль, багато жінок уникають виконувати цю вправу, бо вважають її занадто складною. Насправді, віджимання бувають різні, на різні групи м’язів. Щоб під час занять вам не було нудно, робіть різні варіанти віджимань. Якщо хочете добре зміцнити руки і тіло, віджимайтеся декілька разів на тиждень.

Випади.

Ця вправа корисна для зміцнення м’язів ніг. Результат буде просто приголомшливий, бо кожна нога окремо повинна буде утримувати вагу вашого тіла. Якщо хочеться ускладнити цю вправу, то під час випадів можна підстрибувати. Для досягнення найкращого результату рекомендується виконувати 3 підходи по 10 вправ.

Плавання.

Цей вид активності дозволить вам не тільки порухатися, а й отримати задоволення від перебування у воді. Плавання добре зміцнює серце та м’язи. Детальніше читайте тут: «Як потрібно плавати, щоб схуднути?»

Біг.

Це зовсім проста вправа дозволяє зняти стрес, позбавить від депресії, спалити зайві калорії і зміцнить здоров’я. Ним можна займатися як рано вранці, так і ввечері, та й взагалі в будь-який час дня. Детальніше читайте тут: «Вісім причин розпочати бігати»

Велосипед.

Під час катання на велосипеді ви добре потренуєте ноги і добре спітнієте. На велосипеді можна дозувати навантаження. Можна їздити повільно і не поспішаючи, можна їхати швидко або в гору. Можна поїхати кататися не одній, а з подругою, тоді і займатися буде веселіше.

Ось і весь список чудодійних вправ, які завжди будуть тримати вас в хорошій формі і тонусі. Головне – виконувати їх регулярно, тоді й результати не змусять себе чекати. Чи можете доповнити цей список?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *