7 причин зайнятися спортом

7 причин для занять спортомЯкщо у вас стомлений вигляд, ви постійно відчуваєте брак енергії і вас хилить в сон без істотної причини, то заняття спортом – оптимальний вихід із ситуації. Всім відомо, що спорт корисний для будь-якого віку, але не всі розуміють, наскільки він корисний. Так в чому ж його користь? Не варто відкладати заняття спортом на понеділок, на «після свят» або до поїздки у відпустку. Почніть займатись спортом вже зараз! Для цього є сім істотних причин.

Запобігання хворобам

Постійна фізична активність не тільки буде тримати вас у формі і зміцнить загальний імунітет, але, на думку фахівців, допоможе запобігти таким хворобам, як інсульт, метаболічний синдром, артрит і багато іншим захворюванням.

Контроль ваги

Відомо, що будь-які фізичні вправи спалюють калорії в організмі людини. У нашого щоденного життя, коли ми багато часу проводимо в офісі, біля телевізора або за монітором комп’ютера, а ходьбі пішки воліємо їзду автомобілем або міський транспорт, заняття спортом більш ніж актуальні.

Займаючись фізичними вправами день у день, ми підтримуємо в тонусі свої м’язи, спалюємо зайві калорії, а значить, знижується вага. Чим інтенсивніше заняття, тим більше позитивного ефекту воно створює для організму.

Вправи покращують настрій

Відчуваєте нервову напругу після трудового дня або відчуваєте емоційний спад? У самий раз для вас заняття в тренажерному залі або ж просто двадцятихвилинна піша прогулянка.

Фізична активність, як ніщо інше стимулює хімічні речовини мозку, покращує кровообіг. Навіть після невеликого фізичного навантаження ви відчуєте прилив енергії, відчуття приємної втоми і розслаблення. Покращиться і настрій, і зовнішній вигляд. Ви станете більш впевненими в собі і підвищите самооцінку у власних очах і очах оточуючих.

Вправи підвищують енергію

Вас просто вимотує рутинна робота або постійна біганина по продуктових магазинах? Спорт підвищить витривалість. Адже фізична активність м’язів підвищує їх силу. Відбувається регулярне кровопостачання тканин. Доставка кисню і необхідних поживних речовин змушують серцево-судинну систему працювати більш ефективно. А якщо серце і легені працюють краще, то підвищується ваш життєвий тонус, ви стаєте більш енергійними.

Спорт покращує сон

Регулярне фізичне навантаження, безсумнівно, покращить як сам процес сну, так і прискорить засинання. Однак слід пам’ятати, щоб не перенапружити нервову систему, від інтенсивного фізичного навантаження незадовго перед сном необхідно відмовитися. Нехай це буде легкий вечірній променад.

Фізична активність покращує сексуальне життя

Фізична активність помітно знімає відчуття напруги, що позначається на вашому сексуальному житті. Це відбивається сприятливим чином як на стані жіночого здоров’я, так і чоловічого. У чоловіків зменшується ризик виникнення еректильної дисфункції, а у жінок підвищується збудливість.

Спорт – це цікаве спілкування!

Крім безсумнівної користі від самих занять спортом, цей процес може стати цікавим проведенням часу в колі однодумців. Ви можете знайти нових друзів, подружитися і спілкуватися сім’ями і навіть приєднатися до футбольної команди!

Однак у кожному разі, перед тим, як вибрати той чи інший вид спорту, необхідно порадитися з лікарем. Особливо в тому випадку, якщо у вас є проблеми, пов’язані з яким-небудь серйозним хронічним захворюванням.

Спорт – це не обов’язково тренування в клубі, на спортивному майданчику чи у тренажерному залі з великою витратою часу. Ви можете зайнятися спортом навіть вдома. Ось два простих способи: візьміть за правило підніматися по сходах пішки, не користуючись ліфтом, навіть якщо вам доводиться підніматися на свій поверх кілька разів на день. І другий спосіб: прискорте домашні справи, в результаті енергії витратите трохи більше, часу піде менше, а користь безсумнівна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *