Активоване вугілля для очищення організму

Активоване вугілля для очищення організмуАктивоване вугілля – це давно перевірений засіб, що володіє унікальними властивостями «поглинання» шкідливих речовин, які надходять в наш організм разом з продуктами харчування та напоями. У сучасних статтях про красу і здоров’я можна побачити безліч прикладів, як очистити організм і позбутися від шлаків і токсинів. А у цій статті ми спробуємо розповісти як очистити організм за допомогою активованого вугілля.

Властивості активованого вугілля

Активоване вугілля – це сорбент, який всмоктує в себе речовини, що володіють більш дрібною молекулярною будовою. Активоване вугілля абсолютно нешкідливе. Ви напевно помічали, що таблетка активованого вугілля має трохи пористу структуру, що цілком зрозуміло, оскільки виготовляють її з органічних матеріалів, що містять вугілля.

До таких матеріалів можна віднести кам’яновугільний кокс, вугілля деревне, кокосове вугілля, а пориста поверхня ще більше підсилює процес адсорбції. Високий відсоток пористості і робить дію вугілля більш сильною, звідси і назва – активоване.

Вугілля може врятувати організм від харчового отруєння, так як воно видалить шкідливі речовини, що потрапляють в наш організм з неякісною їжею. Тому активоване вугілля – це наш незамінний помічник у подорожах.

Якщо в організм людини потрапили кишкові хвороботворні бактерії, властивості активованого вугілля впораються з продуктами життєдіяльності мікробів, забираючи всю шкоду на себе. Саме тому, після вживання алкогольних напоїв, рекомендується застосовувати активоване вугілля.

Як очистити організм за допомогою активованого вугілля

Активоване вугілля для очищення організму можна застосовувати по одній таблетці, якщо ж вугілля застосовується в лікувальних цілях, то дозування потрібно збільшити. При перших ознаках отруєння неякісними продуктами харчування потрібно прийняти від двох до чотирьох таблеток активованого вугілля. Потім прийом таблеток можна повторити, але не раніше, ніж через дві години.

Так як активоване вугілля не викликає звикання і не вбиває природну мікрофлору кишечника, як це трапляється після антибіотиків, його можна приймати до тих пір поки не зникнуть основні симптоми отруєння (нудота, діарея). Однак приймати активоване вугілля без рекомендації лікаря не варто більше чотирьох днів.

Після надмірного вживання алкогольних напоїв, активоване вугілля також можна застосовувати. Перед безпосереднім вживанням алкогольних напоїв можна випити активованого вугілля, в розрахунку одна таблетка на двадцять кілограм ваги. Після закінчення банкету, можна також спожити вугілля, але в розрахунку однієї таблетки на десять кілограм ваги, запивши великою кількістю чистої негазованої води.

Активоване вугілля вважається одним з найбільш доступних і ефективних засобів для очищення кишечника. Вугілля особливо рекомендується застосовувати тим людям, у яких проблеми з травним трактом, зокрема бродіння в кишечнику і метеоризм.

При сильному метеоризмі, дорослим рекомендується приймати активоване вугілля в дозуванні: одна таблетка на десять кілограм ваги, запиваючи чистою водою, три рази на стуки за годину до їжі, протягом трьох – семи днів.

При дизентерії, отруєнні хімічними речовинами, після зараження організму через брудну воду, приймати активоване вугілля потрібно по системі, розробленій лікарем. При прояві перших симптомів отруєння бажано випити активоване вугілля з дозуванням одна таблетка на десять кілограм ваги, і відразу викликати лікаря.

Тепер ми знаємо, як очистити організм за допомогою активованого вугілля, але цей унікальний препарат здатний не тільки очистити організм і впорається з отруєнням, але і підтримати красу вашої шкіри.

Існують народні рецепти на основі активованого вугілля, які допоможуть позбутися таких проблем зі шкірою як акне і дерматит. Частою причиною виникнення запалень на шкірі обличчя може бути неправильне харчування. За допомогою прийому активованого вугілля негативні наслідки неправильного харчування можна мінімізувати. Однак одним прийомом таблетки не вийде, разом позбутися проблем зі шкірою обличчя, бажано зменшити вживання солодощів, солі, копченої їжі, солодкої газованої води.

Перед безпосереднім вживанням алкогольних напоїв можна випити активованого вугілля, в розрахунку одна таблетка на двадцять кілограм ваги.

Перед безпосереднім вживанням алкогольних напоїв можна випити активованого вугілля, в розрахунку одна таблетка на двадцять кілограм ваги.

Коли не вартує вживати активоване вугілля

Не можна забувати про те, що вугілля вбирає в себе не тільки шкідливі речовини, але і перешкоджає засвоєнню лікарських препаратів. Особливо це стосується антидепресантів і снодійних препаратів. Якщо ви приймаєте, якісь ліки, то перерва між ним і прийом активованого вугілля повинна становити не менше шести годин.

Якщо курс прийому активованого вугілля занадто затягнувся, це може вплинути на засвоєння вітамінів і мінералів не в кращу сторону. Тому не варто приймати активоване вугілля довше чотирьох днів без призначення лікаря.

Також потрібно пам’ятати, що навіть у такої нешкідливої таблетки як вугілля є протипоказання до застосування.

Активоване вугілля не рекомендується вживати людям з підвищеною чутливістю, з виразковими хворобами шлунково-кишкового тракту, при прийомі антитоксичних речовин.

Крім того тривалий прийом активованого вугілля може викликати побічні ефекти, зокрема запор і різке зниження в організмі жирів, білків і вітамінів.

Очищення води активованим вугіллям

А ще таблетка активованого вугілля здатна не тільки очистити організм, але і воду. Завдяки своїй пористій структурі абсорбент збирає на себе хлор, важкі метали та інші хімічні домішки, які можуть перебувати у воді. Щоб очистити воду можна використовувати як порошкове вугілля, так і в таблетках. Кількість вугілля безпосередньо залежить від ступеня її забруднення. Таким чином, за допомогою вугілля ми отримуємо свого роду фільтруючий шар. Вугілля потрібно тримати у воді не більше тридцяти секунд, сто грам активованого вугілля здатне очистити двісті мілілітрів води.

Чиста питна вода – це найважливіший критерії, необхідний для здоров’я людини, тому куди б ви не їхали, візьміть з собою про всяк випадок, активоване вугілля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *