Чай каркаде – напій фараонів!

Чай каркадеЧим корисний чай каркаде:

1. Такі речовини, як антоціани відіграють головну роль в здоров’ї нашої серцевосудинної системи. А саме, вони перешкоджають захворювання. Таким чином, ці речовини – свого роду імунітет для серця і судин. А квіти гібіскуса, які використовуються в чаї каркаде, містять велику кількість антоціанів. До речі, саме ці речовини дають чаю такий насичений червоний колір, навіть яскраво рубіновий! Вони ж містять колаген, який володіє стабілізуючим ефектом, що дуже корисно для збереження молодості нашої шкіри!

2. Чай каркаде поліпшить стан сечостатевої системи, так як має сечогінний ефект. Він міститься пектин, який виводить солі з організму, очищаючи сечостатеву систему. І, звичайно, ця властивість чаю каркаде дуже корисна для чоловічого здоров’я.

3. Цей воістину цілющий напій здатний поліпшити зір! Так дуже добре на наш зір впливає речовина кверцитин, яке теж входить до складу квіток гібіскуса. Не дарма араби п’ють не тільки чай каркаде, але і з’їдають після цього всі листочки, що залишилися від заварки в чаї. Адже вони – джерело корисних, рідкісних вітамінів, яких так потребує наш організм!

4. Не можна обійти стороною і очищаючу властивість чаю каркаде! Ці прекрасні квіти здатні виводити токсини з організму. Крім того, він чудово бореться з запорами та іншими розладами шлунково-кишкового тракту. А в дні святкових застіль такий чай буде дуже ефективний, так як каркаде може цілком успішно боротися і з похміллям.

І це далеко не всі корисні властивості чаю каркаде.

Він також володіє: антибактеріальним ефектом, здатний знімати відчуття втоми, депресію, позбавляти від стресу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *