Їжа, що продовжує життя.

Їжа, що продовжує життяКращий стабілізатор цукру в крові

Малина

В малині міститься антоціан (рослинний пігмент), який підтримує вироблення інсуліну і контролює рівень цукру в крові, тим самим захищаючи від діабету.

Захист від раку кишечника

Зелений або білий чай

Одна чашка в день вдвічі знижує ризик захворювання раком кишечника. Антиоксиданти, що містяться в чаї пригнічують розвиток ракових клітин.

Захист шкіри

Морквина

Вчені Національного інституту з досліджень ракових захворювань США виявили, що у людей, які споживають велику кількість каротину (пігменти, що містяться в моркві), в 6 разів менша ймовірність розвитку раку шкіри.

Захист для серця

Лосось

Споживання природних жирів, наприклад, в лососеві або оливковій олії, підвищує рівень холестерину ЛВП. Крім того, в лососеві міститься велика кількість жирних кислот омега-3, які запобігають серцево-судинним захворюванням.

Захист кісток

Креветки

Креветки багаті на вітамін В12, який робить кістки більш міцними і відіграє важливу роль у розвитку нових клітин. Крім цього, креветки є джерелом вітаміну D, важливого інгредієнта в складі кісток.

Захист від раку грудей

Цільне зерно

Згідно з дослідженням, жінки, які отримують не менше 30 г цільного зерна в день, в 2 рази менше схильні до захворювання раком легенів. Чашка каші з чорницею – кращий захист від раку грудей.

Контролер кров’яного тиску

Варена картопля

Споживання калію (достатньо 400 г вареної картоплі, але обов’язково картоплі зі шкіркою!) Істотно знижує кров’яний тиск.

Кращий захист для зубів

Твердий сир

Дослідники виявили, що 10 г сиру Чеддер, Гауда або Моцарелла в день знижує рівень рН, що запобігає появі пошкоджень зубів.

Кращий захисник зору

Шпинат або салат-латук

Національний інститут здоров’я з’ясував, що у тих, хто споживає лютеїн (знайдений в зелені), на 43% менша ймовірність дегенерації жовтої плями.

Еліксир молодості

Червоне вино

Окислювальний стрес відіграє головну роль в старінні, а антиоксиданти в червоному вині, допомагають продовжити життя, шляхом нейтралізації хвороботворних вільних радикалів.

Відновлення волосся

Яловичина

Залізо в м’ясі стимулює оновлення та відновлення волосся. Крім того, яловичина багата на цинк, який запобігає випаданню волосся.

Захист від раку простати

Часник

Компоненти, що знаходяться в часнику, знижують вірогідність захворювання раком простати на 50%.

Захист від раку легенів

Грейпфрут

Грейпфрут в день знижує розвиток раку легенів на 50%. У грейпфруті міститься нарінгін, який допомагає знизити рівень ензимів, що провокують розвиток ракових клітин.

Контроль рівня холестерину

Оливкова олія

Антиоксиданти, що містяться в оливковій олії, підвищують рівень холестерину ЛВП (хорошого) і знижують рівень холестерину ЛНП (поганого). А також оливкова олія є відмінним захистом проти серцево-судинних захворювань.

Кращий стимулятор роботи мозку

Кава. Крім того, що кава дає заряд бадьорості на 90 хвилин, чашка кави вранці – джерело антиоксидантів, які запобігають розвитку хвороби Альцгеймера більш ніж на 60%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *