Користь йогурту: 7 безсумнівних “за”

Користь йогуртуКористь йогурту для фігури:

Їжте 400 грам йогурту щодня і сміливо вирушайте в магазин за джинсами на один розмір менше.

За даними американських учених, саме ця порція в поєднанні з відмовою від калорійної їжі дозволила скинути вагу учасникам дослідження на 22 відсотки і зменшити жир на 81 відсоток, на відміну від тих, хто просто сидів на дієті. Вони також зберегли на одну третину більше сухої м’язової маси, яка допомагає у підтриманні втрати ваги. Коли ви їсте йогурт, кальцій дає сигнал жировим кліткам позбавлятися від кортизолу (гормону, який утворює жир), що полегшує схуднення, амінокислоти ж допомагають спалювати жири. Загалом, Йогуртова дієта – одна з найдієвіших і найлегших.

Користь йогурту для шлунково-кишкового тракту:

Слова “живі бактерії та активні культури” на упаковці означають, що йогурт містить пробіотики – корисні бактерії, які живуть в шлунково-кишковому тракті і допомагають витісняти шкідливі мікроорганізми, здатні викликати кишкові інфекції. Багато сортів тепер також містять спеціальні штами пробіотиків, покликаних допомогти регулювати травлення або зміцнити вашу імунну систему.

Користь йогурту: вітаміни:

Одна порція йогурту містить значну кількість калію, фосфору, рибофлавіну, йоду, цинку і вітамін В5 (пантотенову кислоту).

Йогурт також містить В12, який оновлює червоні кров’яні клітини, допомагає нормальному функціонуванню нервової системи. 230 грам йогурту містить 1,4 мікрограм цього важливого вітаміну, що становить близько 60 відсотків дози необхідної для щоденного раціону людини.

Користь йогурту для відновлення енергії:

Білки забезпечують м’язи амінокислотами, необхідними для їх відновлення, а вуглеводи поповнюють м’язи запасами енергії, вичерпаними після інтенсивних тренувань. Буде ідеально, якщо після тренування поряд з порцією йогурту ви також вип’єте пляшку води. Білок в йогурті допоможе збільшити кількість води поглиненої кишечником, покращуючи гідратацію.

Користь йогурту для запобігання високого кров’яного тиску:

Ми любимо солоне і часто перевищуємо рекомендовану щоденну норму солі більш ніж у два рази, що з часом може призвести до гіпертонії і хвороб нирок і серця. Калій, що міститься в йогурті (майже 600 міліграмів на 230 грам), сприяє виведенню з організму надмірного натрію. Вживання знежирених молочних продуктів – двох або більше порцій на день – дозволяють знизити в два рази ймовірність розвитку високого кров’яного тиску.

Йогурт проти застуди:

Щоденне вживання 115 грам йогурту позбавить від простудних захворювань. Здорові бактерії в йогурті посилають сигнали, імуностимулюючим клітинам тіла, залучаючи їх до захисту від чужорідних факторів.

Алергіки, які зазвичай мають низький рівень певних Т-клітин, також можуть скористатися цілющими властивостями йогурту, додавши його у свою дієту.

Користь йогурту для зубів:

Незважаючи на своє утримання цукру, йогурт не викликає карієс. Молочна кислота в йогурті захищає ясна. Люди, які їдять, принаймні, 60 грам йогурту в день, піддаються ризику захворювань на пародонтоз більш ніж в два рази менше, ніж ті, хто ігнорує цей продукт. Та й питання “в яких продуктах більше кальцію” вас хвилювати не буде. У йогурті – достатньо.

Регулярно вживайте йогурт, і результати не змусять себе чекати. Здоров’я, краса і гарний настрій забезпечені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *