Користь та шкода червоного вина

Користь та шкода червоного винаСправжнє червоне вино цінується за благородний смак і цілющі властивості. Французи кажуть, що воно лікує всі хвороби, крім алкоголізму. Користь і шкода червоного вина суперечать один одному. Італійські вчені стверджують, що вино допомагає в боротьбі з вірусами. В Аргентині дуже популярні косметичні процедури з використанням червоних вин. Але при всьому при цьому, ставлення до бархатистого напою залишається неоднозначним.

В давнину цей благородний напій використовували як бактерицидний засіб і лікували за його допомогою депресію. Воно дійсно володіє такими властивостями. До того ж користь червоного вина ще в тому, що воно прекрасно знімає втому та перевтому, при гіпотонії покращує самопочуття і роботу шлунково-кишкового тракту. При застудах рекомендують пити гаряче вино з різними спеціями.

Доведено, що червоне вино захищає клітини від радіації завдяки вмісту в ньому флавоноідів та поліфенолів, які володіють потужними антиоксидантними властивостями, зміцнюють судини, знижують рівень холестеролу. Також вино служить хорошою профілактикою онкологічних захворювань, сприяє засвоєнню заліза з їжі і рекомендується як засіб для підвищення рівня гемоглобіну.

Користь червоного вина більша, ніж білого, тому що його хімічний склад є багатший. У ньому і вітаміни В1, В2, Е, Р і трохи С, органічні кислоти, дубильні речовини і мінеральні, такі як, фосфор, магній, кальцій, калій і натрій. Помірне вживання вина знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Але настільки ж наскільки воно корисне, настільки ж і шкідливе, правда, це стосується не всіх.

Вина протипоказані тим, хто страждає якими-небудь захворюваннями шлунка. Забороняється його вживання зовсім при хворобах печінки і нирок. Шкода червоного вина в тому, що воно може викликати мігрень, алергічну реакцію або напад астми.

Противники цього напою вважають, що користь і шкода червоного провина не порівнянна. Вони стверджують, що всі вітаміни, що знаходяться в його складі, є і у виноградному соці. Слід підкреслити, що 1913 була прийнята резолюція про негативне ставлення лікарів до винолікування.

Зважте всі за і проти, та вирішіть для себе користь чи шкоду червоне вино принесе вашому організму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *