Кроки до здорового способу життя: Крок 1 – напоїти організм.

Крок 1 Напоїти організмВода – джерело життя на планеті. А якісна вода – це фундаментальний інструмент відновлення і зміцнення здоров’я. Протягом всього життя вода необхідна кожній клітині нашого організму. При народженні в організмі дитини міститься більше 80% води, в організмі дорослої людини до 70%. Центр інтелекту – головний мозок – на 90% складається з води і дуже чутливий до зневоднення. З віком вміст води в організмі зменшується до 60-65%, тобто старіння – це не що інше, як процес втрати організмом рідини, як поза, так і внутрішньоклітинної. Фізіологічна норма споживання рідини складає 30-40 мл/кг маси тіла на добу.

Роль води для нашого організму дуже велика, так як всі метаболічні процеси відбуваються саме у водному середовищі. Кров, лімфа, міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина, слина, піт, шлунковий сік, жовч, сеча – це все вода з розчиненими в ній мінеральними солями. Постійний обсяг рідини, як і постійна концентрація солей в їх складі, підтримує водно-сольовий баланс внутрішнього середовища організму, забезпечує транспорт корисних речовин до всіх клітин, підвищує енергетичні запаси, сприяє швидкому виведенню побічних продуктів життєдіяльності, прискорює відновлення.

Кава, чай, соки з пакетів, газовані або спиртні напої не можуть замінити воду, так як містять ароматизатори, барвники, різні добавки і більше сприяють втраті рідини, ніж її засвоєнню.

Саме тому споживання в достатній кількості якісної води є одним з найважливіших умов нормального функціонування організму, а значить, відновлення і підтримки здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *