Кроки до здорового способу життя: Крок 2 – очистити організм.

Крок 2 Очистка організмуТоксини, шлаки – все це велика, серйозна, але глибоко недооцінена проблема! Якщо ви вважаєте, що ця тема вас не стосується – ознайомтеся з відомими фактами: за даними ВООЗ, паразитарною інфекцією заражені майже 75% населення Землі незалежно від рівня життя! Ця статистика однакова і для країн, що розвиваються, і для розвинених країн. За відомостями з того ж джерела, практично 80% всіх існуючих захворювань є наслідком зашлакованості нашого організму в результаті вживання неякісної їжі, неякісної води з-під крана, отруєння вихлопними газами або гіподинамії.

Вищеперелічені чинники – причина того, що в організмі накопичується велика кількість баластових і токсичних речовин, які починають негативно впливати на наше здоров’я. Виявлено, що в кишечнику дорослої людини може міститися до 20 кг шлаків, дитини – до 10 кг.

Шлаки і токсини викликають сильне порушення обмінних процесів, окислювально-відновних реакцій, гальмують вироблення енергії, необхідної для плідної фізичної і розумової роботи, створюють сприятливі умови для швидкого розмноження хвороботворних бактерій, знижують функції нервової, ендокринної, імунної систем, засвоєння вітамінів, мікроелементів, що служить пусковим моментом для розвитку будь-яких серйозних захворювань. Тому навіть без явних ознак хвороби організм працює з перебоями і не в повну силу, а при розвитку захворювання самостійно впоратися з ним вже не може.

Враховуючи дані факти, в цілях оздоровлення доцільно 2 рази в рік проводити профілактичний курс дегельмінтизації та очищення організму. Найкраще це робити за допомогою натуральних засобів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *