Кроки до здорового способу життя: Крок 3 – захистити організм.

Крок 2 Захистити організмСучасний спосіб життя диктує свої умови: ми рідко вживаємо екологічно чисті продукти, п’ємо неякісну воду, дихаємо забрудненим повітрям, використовуємо синтетичні медикаменти, піддаємося впливу електромагнітних випромінювань, і все це в умовах постійного стресу. З їжею в наш організм потрапляють антибіотики, гормони, що використовуються для стимуляції росту й ваги тварин. У повітрі накопичується понад 40 000 різних хімічних речовин.

Дослідження ВООЗ в області екології показали: понад 65% всіх проблем здоров’я сучасних людей пов’язано із зовнішнім середовищем. Екологічні фактори навіть при невисокому рівні впливу можуть призвести до серйозних порушень у стані здоров’я, особливо таких малостійкі груп, як діти, літні люди, вагітні жінки.

В даний час існує безліч натуральних безпечних профілактичних засобів, які допомагають організму протистояти руйнівній дії зовнішніх факторів. Їх використання в повсякденному житті дозволить зміцнити імунітет, захистити організм від різних інфекцій, забезпечити швидке відновлення після перенесених хвороб, підвищити витривалість і працездатність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *