Не варто боятися стресу. Що таке стрес?

Що таке стресСьогодні актуальними проблемами стали захворювання нервової системи такі як: стрес, депресія і багато інших. Тому варто говорити про це і з’ясовувати причини появи таких неприємних захворювань.

Ми не будемо вживати наукових слів, термінології, так як хочемо, щоб, все було зрозуміло кожній людині.

Що таке Стрес?

Кожен день ми з навколишнього середовища отримуємо інформацію, здійснюємо дії, вболіваємо і видужуємо, сміємося і плачем.

Всі ці події (навіть позитивні) викликають у людини стрес.

Але вважати стрес захворюванням – помилково. Адже в стресовому стані людина перебуває щодня, але ми цього просто не помічаємо.

Стрес буває двох типів: він відбивається на нервовій системі (різке зниження або поліпшення настрою, переповнення емоціями і т. д.), а іноді стрес впливає і на наше здоров’я (різні системи людини).

Стрес може бути непомітним для людини. Наприклад, Ви, перебуваючи на вулиці, переходили дорогу і не помітили, що наближається автомобіль. Все закінчується благополучно, але ваша нервова система в даний момент відчуває стрес. Протягом 2-5 хвилин Ви будете почувати легке запаморочення, прискорене серцебиття. Це і буде фізичним проявом стресу.

Але всі люди різні, і реагують на стресові ситуації по-різному. Навіть дріб’язкова ситуація може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям.

Не потрібно боятися стресів! Якщо ви сильно зраділи виграшу в лотерею, в такому випадку ви відчуваєте все той же стрес, але від позитивних емоцій. Потрібно запам’ятати: стрес – не хвороба! Але тільки в тому випадку, якщо ви можете контролювати себе, не піддаватися смутку чи печалі, радість також потрібно контролювати.

І тільки з балансом позитивного і негативного в душі кожна людина зможе уникнути не тільки простих стресів, але й більш серйозного, наприклад, депресії.

А зараз – включіть відео на весь екран, зручно відкиньтесь на спинку крісла, та розслабтесь… Весь стрес пройде як і не було… Приємного відпочинку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *