Про снодійні препарати і їх шкідливість.

Снодійні препаратиМільйони людей у всьому світі щоденно приймають снодійні препарати, дехто навіть і не уявляє своє життя без них, підсідаючи на них, як на наркотик. Якщо їх перестають приймати – не можуть заснути, не можуть працювати протягом дня, не відчувають себе спокійними і урівноваженими, дуже важко контактувати з оточуючими людьми.

Такий стан речей – зовсім не корисний для здоров’я. Давайте розглянемо декілька фактів про снодійні препарати і як вони можуть вплинути на наше здоров’я.

Почнемо з того, що снодійні препарати, які приймаються людиною,  не завжди корисні, або зовсім не корисні, для організму. Всі снодійні, підкреслимо – абсолютно всі снодійні препарати відносяться до сильнодіючих ліків, і тому приймати їх слід суворо за призначенням лікаря.

У сучасній медицині існує величезна кількість різних снодійних засобів. Деякі поглиблюють сон, деякі полегшують настання сну, а деякі допомагають заснути. Але деякі володіють практично наркотичною дією, вони пригнічують нервову систему і викликають звикання.

Неправильне або тривале застосування може викликати хворобу пам’яті, коли людина не запам’ятовує нові події, хоча пам’ятає все, що було давно.

Також снодійні препарати можуть викликати розлад координації рухів, коли людина втрачає здатність зберігати рівновагу.

Майже кожен снодійний препарат, несприятливо позначається на всіх органах і системах організму, викликає безліч побічних ефектів.

Незважаючи на те, що ці препарати в деяких випадках необхідні, однак в той же час вони дуже небезпечні для вашого здоров’я і навіть життя, тому надмірне вживання їх недопустимо.

Запам’ятайте, що ні в якому разі не потрібно прислухатись до рекомендацій своїх знайомих і подруг чи друзів, які приймали певні снодійні препарати. І не рекомендуйте самі своїм друзям, препарати, які приймали ви. Це може не тільки посилити проблему, але навіть і призвести до летального варіанту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *