Причини втоми

Причини втомиВранці ви насилу відкриваєте очі, мляво пересуваєтеся по дому, також мляво переміщуєтеся на роботу і з неї, а ввечері валитесь на ліжко і забуваєтеся неспокійним сном, щоб на наступний день прокинутися вже втомленим. Це про вас? Давайте розберемося, в чому ж причини хронічної втоми.

1. Ви недостатньо спите. Напевно, ви і так знаєте, що для сну потрібно сім-вісім годин. Так і почніть слідувати цьому простому правилу. Економте час на чому завгодно, але не на сні. Можливо, проблема не в кількості годин сну, а в якості сну, тоді приділіть увагу підготовці до сну.

2. Ви недостатньо харчуєтеся. Дієти і неправильне харчування не дають вашому організму необхідні сили, щоб рухатися, дихати і жити повним життям. Урізноманітніть раціон, додайте туди більше овочів і фруктів, і немає нічого соромного щоб зрідка дозволяти собі енергетичний батончик.

3. Вам не вистачає заліза. І це зараз не про звичний метал. Навіть якщо ви ведете здоровий спосіб життя і. здавалося б, дотримуєтесь збалансованого раціону, вам може не вистачати цього елементу, чия відсутність і викликає відчуття постійної втоми. Їжте червоне м’ясо, яйця, квасолю і горіхи.

4. Ви недостатньо п’єте. Ми вже не раз говорили про те, скільки потрібно пити води в день і як змусити себе робити це. Просто почніть! Поставте пляшку з водою перед собою і потроху відпивайте з неї протягом всього дня. Відновивши нормальний водний баланс, ви відновиться нормальне самопочуття.

5. Ви занадто сильно себе навантажуєте. Може бути причина втоми – найочевидніша? Перестаньте перетворювати себе на тяглового коня. Перестаньте бути перфекціоністом. Навчіться говорити «ні» іншим людям та іноді собі. Не потрібно брати на себе занадто багато, Не перетворюйте заробляння грошей в шалену гонку, адже втрачене здоров’я обійдеться вам куди дорожче.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *