П’ять найшкідливіших дієт

Топ шкідливих дієтБагато людей у всьому світі мріють схуднути. І для цього вони використовують всілякі дієти, корисні і не зовсім. А іноді навіть такі, від яких можна втратити здоров’я, причому надовго. Рідко хто замислюється про можливі негативні наслідки впливів різних дієт на організм. Навть може статись так, що травна система може бути довічно приречена на лікування лише через незбалансовану та неправильну дієту.

Вчені з’ясували п’ятірку найнебезпечніших дієт, при дотриманні котрих можна досить суттєво погіршити стан свого здоров’я.

Перше місце у антирейтингу посіла «пігулкова» чи «таблетна» дієта, яка визнана фахівцями найбільш небезпечною. Ця дієта масово розрекламована, як найбільш ефективний засіб який дозволяє швидко і назавше позбутися десятків кілограмів у самі короткі терміни. На справді ж приймання «чудо-таблеток» (особливо без попередньої лікарської консультації) часто призводить лише до серйозних проблем зі здоров’ям.

Друге місце посіла питна дієта. Тут мається на увазі необхідність повної відмови від твердої їжі. Щодо цього, то дієтологи давно говорять, що вживання виключно їжу у рідкому стані, людина гальмує роботу свого кишечника, що призводить до порушення обміну речовин.

Третє місце віддано монодієті. Шкода такої дієти, пов’язана з обмеженням надходження в організм цілого ряду необхідних корисних речовин. Сюди ж зараховуємо і обмеження споживання солі, внаслідок якого в організмі порушується сольовий баланс.

На четвертому місці білкова дієта. При захопленні такою дієтою, раціон харчування, що складається переважно з м’яса і риби, позначається не лише на порушенні роботи нирок зокрема, але і обміну речовин в цілому.

Останнє місце зайняла солодка дієта. Така дієта дозволяє включати у раціон певну кількість шоколаду чи цукерок, які необіхдно запивати несолодким чаєм чи кавою. Подібне, неконтрольоване перенасичення організму швидкими вуглеводами загрожує виникненням головних болів і порушенням життєвих циклів.

Тому слід чітко запам’ятати, що будь-яке рішення схуднути повинно передувати ретельним зважуванням всіх «за» і «проти», а також консультаціями з лікарем чи дієтологом, для того, щоб мати змогу визначитись з найбільш придатною дієтою саме для Вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *