Симптоми болі, що сигналізують про небезпеку

Симптоми болі, що сигналізують про небезпекуНайчастіше при появі якоїсь болі ми просто випиваємо таблетку і лягаємо відпочити або просто ігноруємо її. Але біль може підказувати нам, що розвивається стан, що може цілком реально загрожувати нашому здоров’ю і навіть життю. Ми спробуємо допомогти вам навчитися відрізняти небезпечну біль, щоб у потрібний момент ви зуміли правильно зреагувати.

Раптовий сильний головний біль

Крім цього, біль може супроводжуватися запамороченням і порушенням зору. У цьому випадку негайно зверніться в швидку медичну допомогу, так як біль може бути обумовлений розривом аневризми судини головного мозку. Аневризма – це нечасте патологічне розширення тонкої стінки артерії, яке являє собою слабке місце, готове розірватися в будь-який момент і привести до інсульту.

Зубний біль, від якого ви прокинулися

Якщо ви ночами стискає зуби, то емаль на них стирається, зуб втрачає захист і легко запалюється. Цей стан називається бруксизм, часто він викликаний постійним стресом. У запущених випадках можна навіть стерти зуби практично до самої основи. Зверніться до стоматолога за допомогою. Наприклад, він може виготовити для вас спеціальну вкладку, яка завадить механічному пошкодженню зубів уві сні.

Сильний біль в животі, який перемістився з центру живота вниз і вправо

Це симптом апендициту. При появі такого болю негайно зверніться до лікаря, оскільки вам необхідно якнайшвидше хірургічне втручання. Якщо ви забаритеся, то апендикс розірветься і бактерії, що знаходяться в просвіті кишки, попадуть у черевну порожнину і викличуть смертельно небезпечний перитоніт.

Біль трохи вище попереку, що супроводжується високою температурою

Це симптом інфекції нирок, яка розвивається при поширенні бактерій із сечових шляхів і сечового міхура (наприклад, при циститі) в нирки. Напередодні ви можете відчувати біль при сечовипусканні. У такому випадку вам необхідне антибактеріальне лікування, тому обов’язково зверніться до лікаря.

Хвороблива ділянка на ікрах

Така хвороблива плямочка – типовий симптом тромбозу глибоких вен. Він розвивається, коли у вені утворюється тромб, який перекриває просвіт і порушує кровообіг. Вони частіше виникають у жінок, особливо якщо ви вживаєте оральні контрацептиви або недавно дуже довго їхали в автомобілі. У цьому випадку не раніше, ніж через день, потрібно звернутися до лікаря. Не відкладайте, оскільки тромб може збільшитися в розмірах або навіть відірватися і закупорити судини в легенях.

Біль при менструації, яка не проходить після спазмолітиків

Такий біль може викликати ендометріоз – хвороба, при якій кровоточать острівці тканини матки розростаються на внутрішніх органах. Це дуже поширене захворювання: 50% жінок з хворобливими менструаціями страждають від ендометріозу. Це захворювання лікується за допомогою оральних контрацептивів або хірургічним шляхом.

Раптовий біль у грудях, що віддає між лопаток

Так може проявлятися розрив аневризма аорти. Це суперекстренний стан. Людина може померти в будь-яку секунду, тому що вся кров, яка повинна живити організм, виливається через утворену дірку. Якщо у вас з’явилися такі болі, не варто просити відвезти вас до лікарні інших людей, необхідно звернутися в швидку допомогу, так допомога буде надана максимально швидко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *