Топ 5 найбільш небезпечних алкогольних напоїв.

Топ 5 найбільш небезпечних алкогольних напоївВчені назвали п’ять найбільш небезпечних алкогольних напоїв.

Очолили рейтинг саме слабоалкогольні напої, тому що при їх вживанні людині складніше контролювати кількість випитого етилового спирту.

1. Пиво.

Саме цей напій виявився на першому місці:

– Пиво дуже згубно діє на підшлункову залозу, а «пивний алкоголізм» – цілком реальний діагноз в наш час.

– Пиво дає серйозне навантаження на серце, яке у пристрасного любителя пива змушене працювати в посиленому режимі;

– Пиво, навіть пара кухлів, призводить до того, що в чоловічому організмі виділяється речовина, що пригнічує вироблення основного чоловічого статевого гормону – тестостерону;

– Пиво саме по собі не калорійно, але воно стимулює апетит і змушує людину їсти більше, ніж це потрібно.

2. Слабоалкогольні напої.

Гірше пива виявилися тільки слабоалкогольні напої. Їхня біда в тому, що на смак вони солодкі, а шкодять більше, ніж горілка. Також слабоалкогольні напої небезпечні тим, що в основному їх п’ють підлітки, для яких алкоголь як такий взагалі протипоказаний. Особливо небезпечні банкові коктейлі.

3. Алкогольні коктейлі.

Алкогольні коктейлі дуже люблять пити жінки, особливо на вечірках. Але суміш двох і більше видів алкоголю призводить до сильного похмілля і навіть у невеликій кількості б’є по печінці та нирках.

4. Шампанське.

Шампанське входить до списку шкідливих напоїв через що у ньому міститься вуглекислий газу, в результаті дії якого алкоголь всмоктується в кров набагато швидше. Шампанське прискорює процес гниття продуктів в кишечнику і погано впливає на зір.

5. Лікери.

Лікер таїть в собі велику небезпеку через те, що містить у собі у великих дозах цукор, який у поєднанні зі спиртом і водою дуже шкідливо впливає на підшлункову залозу.

Головна небезпека алкоголю – у зловживанні ним  і через те, що людина п’є понад усяку норму і здоровий глузд, а пиво чи коктейлі або коньяк – вже не так важливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *