Вісім причин розпочати бігати

Причини розпочати бігатиВесна – слушний час для таких починань як біг, плавання та інші види тренувань. Головне – наявність ентузіазму, і спортивні успіхи тобі забезпечені!

1. Біг для схуднення. Пробіжки корисні для фігури, адже кожні 2 км. ти спалюєш сотню кілокалорій. Але необхідно займатися не менше 3 разів на тиждень. Для початку достатньо і 15 хвилин, потім поступово збільшуй навантаження.

2. Гарний настрій. Вчені довели, що фізичні навантаження – відмінний спосіб підняття настрою. Навіть психотерапевти радять біг для лікування депресій. Відчуваєш зайве занепокоєння? – Пора на пробіжку!

3. Міцний імунітет. Експерти підтверджують той факт, що біг підвищує імунітет до різних вірусів і простуд. Тренування дуже добре позначаться на серцево-судинній системі, обміні речовин і органах дихання, а також знизять рівень холестерину в крові.

4. Довга молодість. Німецькі фахівці запевняють, спорт – гарант не тільки відмінного фізичного і психічного самопочуття, але і молодості.

5. Хороша пам’ять. Вчені довели, що пробіжки стимулюють утворення нових клітин у ділянці мозку, що відповідає за цю функцію.

6. Широке коло спілкування. Біг – не тільки відмінний привід завести нових друзів, але і спосіб налагодити стосунки зі старими. Запроси на пробіжку подругу – спорт зблизить вас!

7. Час для роздумів. Пробіжка – хороший спосіб відволіктися від проблем. Так, ти розвієшся і можливо знайдеш рішення  проблем, які тебе непокоять.

8. Вигода твоєму бюджету. Це один з найдоступніших видів фізичної активності, адже для занять бігом тобі не потрібно купувати абонемент у тренажерний зал чи фітнес-клуб. Обзаведися підходящим одягом і готуйся до досягнення спортивних висот!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *