Вісім секретів схуднення з усього світу

Вісім секретів схуднення з усього світу1. Припиняйте їсти перш, ніж ви наїлися.

Жителі Окінави мають середній індекс маси тіла 21,5 тому, що користуються традиційною дієтою, яка називається хара хачі бу, при якій шлунок наповнюється на 80 відсотків. Звичайно ми не наполягаємо, щоб ви вставали з-за столу голодними. Але шлунок розтягується на 20 відсотків, тому кожен раз, коли ви їсте, вам потрібно більше їжі, щоб відчувати себе задоволеним, пояснює Бредлі Вілкокс, доктор медичних наук, співавтор «Плану окінавської дієти». Він говорить, що поклавши виделку раніше, ви даєте мозку шанс зрозуміти, що ви наїлися.

2. Додавайте в їжу здорові жири.

Оливкова олія є одним з основних продуктів середземноморської дієти. А рапсове масло є основним в окінавської дієті. Щоб овочі були смачнішими, ви повинні користуватися одним з цих продуктів, це має ключове значення для підтримки здорової ваги.

3. Коли ви їсте, потрібно тільки їсти.

Жодна культура в світі не пропагує по телебаченню того, що ми бачимо у нас. Фаст-фуди і перехоплювання їжі на бігу. Їжа спеціально розроблена, щоб вписатися в підстаканник автомобіля. У Японії вважається поганим тоном їсти під час прогулянки. І ви ніколи не побачите француза, що сидить за кермом автомобіля і п’є каву. «У Франції в машинах немає спеціальних підставок для їжі, тому що вони цим не користуються» пояснює Уїлл Клауер, кандидат наук, автор книги «Омани про жири: Французька дієта, секрети втрати ваги». «Коли ви відволікаєтеся на роботу, або телевізор, ви схильні до переїдання, навіть не усвідомлюючи цього», – відзначає Дін Орніш, доктор медичних наук, автор книги «Їжте більше, щоб важити менше». «Якщо ви дійсно звернете увагу на те, що ви їсте, ви зможете отримати від їжі більше задоволення, і не потрібно буде так багато їжі, щоб насититися.»

4. Рухайтеся.

Люди в азіатських країнах, Франції та країн Середземномор’ї, як правило, стрункі, тому, що вони більш рухливі. Вони не проводять багато часу в тренажерному залі, вони просто багато ходять.

5. Насолоджуйтесь регулярним харчуванням.

Одна з причин чому не товстіють француженки, те, що вони їдять три рази в день. «Пропускаючи прийоми їжі ви сподіваєтеся, що скорочуєте прийом зайвих калорій. Але це викликає, так званий «страх голоду» організму, який викликає переїдання пізніше»- пояснює Девід Кац, доктор медичних наук, автор книги« Способи харчування ». Протягом більшої частини нашої історії у людей було мало їжі, тому коли ви тривалий час обходитеся без їжі, то програмуєте свій організм на те, що він починає поглинати їжу, як божевільний «на всяк випадок» або «про запас». Тому харчуватися потрібно правильно. Почніть з сніданку. Дослідження показують, що ті, хто снідає, стають стрункішими.

6. Обідайте в компанії.

Похід в ресторан з друзями або з сім’єю є невід’ємною частиною культури, на відміну від самотнього поглинання їжі на дивані перед телевізором. Мало того, що компанія зробить ваш обід більш приємним, це ще і сприяє схудненню. Обстановка в ресторані стримує вашу поведінку, ви їсте більш повільно, що збільшує ймовірність того, що ви будете контролювати, скільки ви з’їли і в кінцевому підсумку насититеся швидше, ніж могли б, якщо б з’їли більше.

7. Їжте тільки тоді, коли ви дійсно голодні.

Ми часто їмо від нудьги, самотності, через стрес або страху. «Не можна зробити їжу вирішенням проблем вашого життя і розраховувати на стрункість», говорить Кац. «Якщо ви їсте від нудьги, знайдіть хобі, щоб зняти стрес, навчіться медитації або займіться йогою».

8. Випийте склянку вина.

Одним з основних продуктів французької та середземноморської таблиці є вино. Воно доставляє радість при їжі, і містить потужні антиоксиданти. Цей продукт частково відповідальний за те, що традиційно ці культури мають більш низький рівень серцево-судинних захворювань і смертності, незважаючи на велике споживання жирів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *