Вправи для офісу: як прийти у тонус за 5 хвилин

Вправи для офісу: як прийти у тонус за 5 хвилинПро користь спортивних навантажень, як і про ведення здорового способу життя в цілому, відомо всім. Але ритм сучасного життя настільки прискорився, що часто залишає нам дуже мало часу для того, щоб стежити за власним здоров’ям. Чималу частину часу ми проводимо в офісі, найчастіше – сидячи за комп’ютером. Але це не привід «махнути рукою» на своє здоров’я! Усього лише п’ять хвилин на день з комплексом простих вправ для офісу дадуть необхідний відпочинок і додадуть нові сили для роботи і життя.

Вправа перша: для хребта і суглобів

Встаньте з-за столу, витягніть руки спочатку в сторони, а потім підніміть їх вгору і повільно потягніться. Ви повинні відчути як тягнеться ваш хребет і як слідом за хребтом розтягуються всі суглоби. Після того як ви розтягнули хребет, неквапливо нахиліться вперед, ви повинні слідкувати, щоб спина залишалася прямою. Спробуйте дотягнутися кінчиками пальців до ніг.

Вправа друга: для легень

Так як в офісі ми дуже часто сидимо за столом неправильно, то рух нашої грудної клітки буває утруднений. Тому повільно і неквапливо зробіть декілька глибоких вдохів та видихів, не поспішайте, уважно стежте за тим, щоб у вас не закрутилася голова.

Вправа третя: для очей

Нарівні з м’язами відпочинку потребують і наші очі, особливо якщо ви працюєте за комп’ютером. Тому, час від часу, дуже добре відриватися від монітора і дивитися на квіти по сторонах. Якщо ж офіс озеленений в недостатній мірі, можна просто подивитися у вікно. Так, ви бачите цю картину щодня, але вдивіться в неї уважніше, це і дозволить вам відволіктися від роботи і дасть відпочинок очам. Дивіться спочатку на близькі предмети, а потім переводите погляд у далечінь.

Вправа четверта: для кистей рук

Коли ми працюємо сидячи за комп’ютером, то навантаження отримують не тільки наші очі, але і руки. Відпочиньте від роботи та розімніть руки. Пам’ятайте як в школі ми розминали свої втомлені пальчики? Стисніть і розтисніть пальці рук в кулак, повільно покрутіть руки в зап’ястях кілька разів за годинниковою стрілкою, змініть напрямок – проти годинникової, потягніть обидві руки, вивертаючи зап’ястя назовні.

Вправа п’ята: для шиї

Не обділяйте увагою шию, яка може затікати в незручному сидячому положенні. Ця вправа дозволить її розім’яти і підготувати до подальшої роботи. Зробіть декілька неквапливих кругових рухів головою, декілька нахилів назад і вперед, а також в сторони.

Вправа шоста: для грудей

Сядьте в кріслі рівно. Ліву руку ви повинні завести під стіл і притиснути долонею до стільниці, а праву покласти долонею на стіл. Одночасно натисніть на стіл обома руками, уважно стежте за тим, щоб тиск обох рук було однаковим. Тисніть так на стіл протягом п’яти-семи секунд, а потім розслабте руки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *