Як використовувати лікувальну силу ваших рук

Як використовувати лікувальну силу рукВи нервуєте, страждаєте від застуди або головних болів? Позбутися від неприємних симптомів вам допоможуть руки.

На долонях наших рук є особливі чутливі точки, співвідносні з різними частинами нашого тіла. Масажуючи або стимулюючи ці точки, можна допомогти організму набагато ефективніше боротися і швидше справлятися з хворобами. Виявляється, за допомогою цілющої сили ваших рук, цілком можливо позбутися головного болю без ліків, для цього необхідно лише освоїти прості методи.

Для моментального позбавлення від деяких видів болю ви можете спробувати прості прийоми самодопомоги:

1. Застуда

Застуда

Щоб полегшити симптоми застуди або лихоманки, знайдіть «хвору точку», яка знаходиться на долоні між основами середнього та безіменного пальця. Великим пальцем іншої руки протягом двох хвилин добре масажуйте цю точку круговими рухами за і проти годинникової стрілки. Цей масаж особливо добре діє, якщо через у вас болить голова в області очей і носа. Щоб очистити закладений ніс, протягом декількох секунд міцно стискайте кінчики всіх пальців разом, а потім розтискайте. Повторіть рух 5-6 разів,

2. Біль у спині

Біль у спині

Біль у спині

Великим пальцем правої руки з сильним натиском проведіть уздовж всього великого пальця лівої руки, починаючи від самої основи і закінчуючи кінчиком нігтя. Ця частина кисті співвідноситься з хребтом. Масажуючи її, ви допомагаєте зняти напругу і розслабити м’язи, що підтримують хребет. По черзі на обох руках кілька разів зробіть масаж цього відділу, знайдіть точку сонячного сплетіння і ніжно помасажуйте її. Це допоможе зняти напругу зі спини і всього тіла.

3. Біль у плечах

Біль у плечах

Біль у плечах

Знайдіть «точку плечей» на долоні у основи безіменного пальця і мізинця. Кінчиком великого пальця масажуйте точку по хвилині на кожній руці. Біль у плечах найчастіше пов’язана з поганою поставою, тому для початку необхідно з’ясувати, в чому причина вашого болю. Якщо ви підозрюєте, що причина в незручності робочого місця, намагайтеся твердо сидіти на стільці, щоб спинка добре підтримувала поперек. Якщо, міцно сидячи на стільці, ви все одно не дістаєте до спинки, підкладіть під спину щільну подушку.

4. Стрес

Стрес

Стрес

Часто коли ми нервуємо, то перебираємо як небудь руками – це природна реакція. Щоб позбавитися від стресу, під впливом якого ми знаходимося в складну хвилину, помасажуйте долоні, як показано на фото. Масажуйте також точку сонячного сплетіння, що знаходиться в середині долоні. Кінчиком великого пальця круговими рухами масажуйте цю точку протягом двох-трьох хвилин.

5. Головний біль

Головний біль

Головний біль

Щоб відчути моментальне полегшення, зробіть такий простий масаж – пощупайте кінчик великого пальця і визначте його найбільш чутливу точку, потім впевненим рухом іншого великого пальця масажуйте це місце. Повторіть це ж саме, але з іншою рукою. Якщо головний біль не проходить, то його причина, ймовірно, в проблемах зі спиною – в поганій поставі, напрузі в спині. Якщо ви часто страждаєте від головного болю, то краще проконсультуватися з лікарем, щоб виявити справжню причину проблеми.

6. Синдром роздратованого кишечника

Кишечник

Кишечник

Стимулюйте точки, що впливають на травлення, проводячи вигнуту лінію уздовж контуру долоні від основи великого пальця до мізинця. Масажуйте протягом 2 хвилин, потім повторіть це ж саме, але з іншою рукою. Ще один ефективний спосіб позбутися від нетравлення – стимуляція відповідних точок на ступнях. Для цього тенісний м’ячик покладіть на підлогу, наступіть на нього центром ступні і катайте колами 3 хвилини.

7. Запори

Запори

Запори

Масажуйте долоню по діагоналі від основи великого пальця до мізинця – тут розташовані «точки кишечника». Масажуйте одну долоню протягом однієї хвилини, повторіть теж саме з іншою долонею.

За допомогою цих нескладних прийомів масажу можна поповнити »скарбничку» методів саморегуляції вашого здоров’я. І використовувати собі на благо лікувальну силу рук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *