Як «запустити» процес спалювання жиру

Як «запустити» процес спалювання жируЧого тільки не роблять дівчата для того, щоб позбутися ненависних жирових відкладень: і новомодні дієти, і різні чудодійні добавки, і якісь незрозумілі вправи. Але, як це часто буває, результат ніякий. Насправді, домогтися красивого стрункого тіла, що на перший погляд видається часом не реальною мрією, зовсім не важко. Всього-на-всього змініть своє розуміння простих речей, зробіть свій спосіб життя більш здоровим і тоді все про що ви мріяли, буде у вас в руках!

Заведіть харчовий щоденник

Крім того, що це буде допомагати залишатися на шляху схуднення і дотримуватись здорової дієти, ведення щоденника допомагає скоректувати вашу харчову поведінку. Якщо ви помітили, що ви регулярно їсте ті ж самі шкідливі продукти, потрібно викорінити цю звичку, замінивши їх здоровою альтернативою.

Силові тренування

Якщо ви виконуєте тільки кардіо вправи, нехтуючи силовими тренуваннями, то прийшов час переглянути свій план тренувань. Базові, багатосуглобні вправи, такі як присідання, станова тяга, будуватимуть м’язову масу, щоб збільшити швидкість вашого метаболізму, і не зроблять вас громіздкою та чоловікоподібною.

Змініть швидкість

Хороший спосіб шокувати ваше тіло і запустити процес спалювання жиру є зміна темпу, при якому ви виконуєте силові вправи. Наприклад, спробуйте керувати фазою опускання, виконуючи її чотири секунди, потім одну секунду в нижній фазі і піднімайте вагу так швидко, як тільки можете.

Візьміть тайм-аут

Якщо ваше тіло втомлено, рівень кортизолу буде високим. Хоча цей гормон стресу важливий для нашого організму, підвищена його кількість може привести до зберігання жиру на животі. Знайдіть час, щоб помедитувати, прийняти розслаблюючу ванну або просто заспокоїтися і знайти час тільки для себе.

Додайте вітамін D

Сонце є кращим способом, щоб отримати дозу вітаміну D, який є важливим для нашого організму. Цей вітамін тримає в страху вашу тягу до солодкого і покращує засвоєння поживних речовин з організму, таких як кальцій, а також покращує спалювання жиру.

Їжте більше жиру

Ви зменшуєте жир у вашому раціоні, вважаючи, що він буде перешкоджати втраті жирової маси? Насправді, хороші жири з жирної риби, горіхів і авокадо дають вам енергію та поживні речовини – і не роблять вас жирною. Не намагайтеся змусити ваше тіло працювати на порожній шлунок, намагаючись підвищити спалювання калорій.

Де-завантаження

Ви повинні давати своєму організму один день на тиждень для повного відпочинку, але це не означає, що ви повинні лежати на дивані, просто ви повинні активно проводити цей день. А кожні чотири-шість тижнів, спробуйте присвятити цілий тиждень «де-завантаженню». Це означає виконувати свою звичайну рутину, але набагато нижчу за обсягом та інтенсивністю. Це буде змушувати вас відновлюватися, в той час як ви тренуєтеся і ви повернетеся до своїх звичайних тренувань більш сильнішою, що позитивно відіб’ється на ваших результатах.

Побалуйте себе

Деякі експерти вважають, що «чит-милі» допомагають залишатися на шляху схуднення і здорового способу життя. Вони вважають, що влаштовуючи собі свято один раз на тиждень можна реально допомогти в досягненні цілей стрункого тіла, зупинивши вас від об’їдання протягом решти частини тижню. Таким чином, один раз на тиждень можна дозволити собі великий соковитий гамбургер з картоплею фрі, за умови, що іншу частину тижня ви дотримуєтеся правильного харчування і активно проводите час.

Сон

Сон для схуднення? Звучить надто добре, щоб бути правдою! Насправді, це дуже важливий аспект схуднення, особливо якщо ви активно тренуєтеся. Сон відіграє величезну роль у втраті ваги, тому що недосипання викликає підвищення в організмі гормону лептину, відповідального за апетит. Звідси переїдання в ті дні, коли ви погано спали.

Інтервальні тренування

Не слід виконувати кардіо тренування завжди на одному і тому ж рівні, так ви не отримаєте бажаного результату, а лише даремно витратите час. Використовуйте інтервальний метод для виконання кардіо вправ, що підвищить вашу витривалість і ви втратите набагато більше калорій за той же проміжок часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *