Як зміцнити імунітет Вашого малюка? Корисні поради.

Як зміцнити імунітет малюкаЗ настанням холодів у більшості батьків виникає питання: як допомогти дитині менше хворіти в холодну пору року? Як зміцнити імунітет, щоб організм малюка протистояв тій величезній кількості вірусів, бактерій і мікробів, які його оточують в будь-якому дитячому колективі.

Необхідно почати з того, що всі ми повинні знати, але часто забуваємо: природа наділила нас здатністю боротися з інфекційними хворобами! І якщо малюк не хворіє частіше 4 разів на рік, якщо в нього немає підвищеної стомлюваності, а так само збільшених лімфовузлів (шийних і пахвових – м’яких і абсолютно безболісних), не збільшена селезінка, не спостерігаються алергічні реакції на багато харчових продуктів і немає дисбактеріозу ( Якщо спостерігаються такі симптоми, необхідно піти на прийом до лікаря-імунолога.
Лікар може дати слушні поради, так як лікування дисбактеріозу у дітей досить складний і важкий процес) – з імунітетом дитини все в порядку! У цьому випадку можна просто підтримувати його: намагатися, щоб малюк багато часу проводив на свіжому повітрі, активно рухався, не вживав продукти, які містять консерванти та барвники. Вони не лише приносять шкоду, але й позбавлені корисних речовин, які так потрібні підростаючому  чоловічкові!

Бажано, щоб малюк отримував тільки натуральну їжу (краще, якщо продукти будуть куплені на ринку, а не в супермаркетах. Адже там так багато привізних товарів невідомої якості!). Треба намагатися, щоб їжа, яку їсть дитина, проходила як можна меншу термічну обробку. Так організм отримає максимальну користь від продуктів. Можна давати дитині замість води всім відомий настій шипшини (200-300 грамів ягід, 100 грамів цукру на 1 літр води). Дозволяти частіше ходити босоніж (на вулиці в теплу пору року і вдома – цілий рік) – це допомагає підтримувати організм у тонусі. Ефективним способом зміцнити імунітет, є поїздка до моря. Вода і сонце допоможуть малюкові запастися зарядом сил на весь рік!

Сподіваємося, що вся ця проста інформація допоможе Вашій дитині зберегти здоров’я, і частіше радувати Вас своїм дзвінким сміхом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *