Які соки корисні для мужчин?

Корисні для чоловіків сокиВсім відомо, що соки є одним з основних компонентів корисного раціону, а також безлічі дієт, оскільки вони не створюють сильних навантажень на шлунок і багаті різноманітними вітамінами та іншими корисними речовинами.

Лікарі говорять про те, що в більшість магазинних соків додаються консерванти, що подовжують термін придатності, але в той же час досить сильно знижують енергетичну і вітамінну цінність. Тому найкраще вживати свіжі соки – фреш за годину до їжі, так як всі корисні речовини з фрешу в такому випадку набагато краще засвоюються нашим організмом.

Вчені відзначають, що, наприклад, гранатовий сік багатий вітамінами А, B1, B2, B6, C, а також містить досить велику кількість корисних елементів: магній, фосфор, калій та залізо.

За вмістом антиоксидантів свіжовичавлений сік граната навіть обходить червоне вино. Таким чином, цей напій позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи, розширюючи кровоносні судини, а також позитивно впливає і на потенцію.

Гарбузовий сік насичений цинком, що значно збільшує рівень тестостерону.

Кавуновий сік досить корисний для поліпшення роботи нервової системи, а також для здоров’я шкіри.

Унікальним за своїм властивостям є сік із селери, який корисний при шлунково-кишкових захворюваннях, а також значно покращує потенцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *