Яким повинен бути сніданок?

Корисність сніданкуДавайте поговоримо у цій статті про сніданок, та його корисність, адже, якщо ви не знаєте , то сніданок – це практично головний прийом їжі дня. Від правильного і корисного сніданку залежить і працездатність протягом всього дня і хороше самопочуття і, уявіть, навіть красота. Лікарі давно  з’ясували, що самий найкращий час для підживлення організму – це ранок. Наші внутрішні годинники налаштовані так, що все, що  буде з’їдене в сьомій ранку повністю буде перетворюватись в енергію. Тому, як правило, якщо на початку дня ви пропустили сніданок, не «заправилися» необхідними поживними речовинами та мікроелементами, вважайте, що ви ще півдня спите. Досліджено, що у тих, хто не забуває добре поснідати, обмін речовин інтенсивніший на 5% від середнього показника. А у тих, хто регулярно пропускає ранковий прийом їжі – на 5% повільніше.

Люди, які відмовляються від сніданку, можуть додати у вазі до семи кілограм. А якщо така відмова від сніданків перетворюється в норму? Для тих, хто старається стежити за фігурою, прийом їжі на початку дня вкрай важливий. Причому до десятої ранку слід вжити не менше однієї третьої, а краще і навіть половину денної норми калорій. Потрібно сказати, лише в цей час прийому їжі, можна дозволити собі солодке, навіть перебуваючи на строгій дієті.

До того ж, добре поснідавши, набагато легше впоратися з бажанням переїдати протягом всього дня.

Ідеальний сніданок – це:

  • Злаки – для тривалого припливу енергії,
  • Фрукти – для негайного вкидання енергії та вітамінів,
  • Молочні продукти – для «заправки» мінеральними речовинами і білками.
  • Апельсиновий сік фреш. Традиція пити щоранку свіжий апельсиновий сік прийшла до нас з  європейських країнах. І не даремно. Сік дає ударну дозу вітаміну С на весь день.
  • Житній хліб. Він містить багатий коктейль вуглеводів, клітковини, вітаміну В, мінеральних солей.
  • Сир. Відмінно поєднується з житнім хлібом, містить багато білка і кальцію.
  • Йогурт. Користь цих ласощів відома всім. Підвищує стійкість до стресів за рахунок великої кількості легко засвоюваного білка і кальцію і сприяє зміцненню імунітету. Травна система буде  працює як годинник.
  • Яйця. Дуже багаті вітаміном А і білком.
  • Куряче м’ясо. В шматочку курячої грудки без шкіри вагою 85 грамів міститься 24 грама білка і лише 2 грами жиру при повній відсутності вуглеводів. Ситно і абсолютно безпечно для фігури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *