Золоті поради Миколи Амосова про здоров’я

Золоті поради Миколи Амосова про здоров'яІм’я Миколи Амосова стало святим у медицині. Ця людина – першовідкривач в області операцій на серці. Кому, як не йому, знати, що таке витримка, сталеві нерви і боротьба за життя? Мудрий лікар підказує нам, як потрібно взаємодіяти з медициною, щоб жити довго і щасливо. Пропонуємо дізнатися золоті правила, яких видатний лікар радить дотримуватися всім, що бути здоровим.

Амосов почав свою практику в незвичайних умовах, йому довелося реалізовуватися як лікарю під час війни. Через руки його бригади медиків, яка складалася з 5 осіб, пройшли більше 40 тисяч поранених людей. Геніальний хірург проводив операції в екстремальних умовах, в госпіталі, який пересувався на конях по полях битв. У 1962 році Микола Амосов винайшов штучні клапани серця, завдяки йому медицина вийшла на новий рівень. Свій щирий досвід відповідальної людини і мужнього лікаря Микола Амосов виклав у книзі, яка швидко набула популярності серед радянських людей.

1. Не сподівайся, що здоровим тебе зробить лікар.

Відповідай сам за своє здоров’я. Лікар лікує хворобу, але загальний стан здоров’я залежить тільки від тебе. Правильне харчування, фізичні вправи і режим дня – те, що ти можеш зробити для запобігання захворювань.

2. Лікар лікує хвороби, а здоров’я потрібно здобувати самому.

Що значить здобувати? Це означає не лінуватися і навантажувати свій організм, тренувати стійкість до різноманітних фізичних і психічних навантажень. Щоб добре себе почувати в стані спокою, щоб тиск і пульс завжди були в нормі, необхідні тренування. Фізичне навантаження, холод, голод – обов’язкові умови, завдяки яким відбувається загартовування організму, зміцнення імунітету. Зусилля, витрачені на тренування, окупляться з лишком.

3. Що таке хвороба, відчуває кожен.

Всі люди народжуються з однаковим резервом, який рятує від хвороби. Зменшуємо і послабляємо цей резерв ми самі неправильним способом життя.

4. Раціонально підходь до тренувань.

Їжа, якою ти харчуєшся, повинна бути мінімально жирною. Займайся спортом регулярно, це дуже важливо. Достатньо рухайся протягом усього дня, ходи пішки. Дуже важливо також вчитися самовладанню. Тварини справляються зі стресом втечею або бійкою, людина ж не може собі цього дозволити. Коли нервуєш, старайся по можливості зробити активну гімнастику. Фізичне навантаження відразу ж зменшить кількість адреналіну в крові.

5. Чому люди так часто хворіють?

Хвороби виникають від нестачі сили волі. Адже щоб дотримуватися здорового способу життя, потрібні вольові зусилля. Це зараз рідко зустрінеш, так само рідко, як і здорову людину.

6. У світі багато поганих лікарів.

Легкі хвороби зазвичай проходять самі, без активної докторської участі. Бувають лікарі, які не до кінця щирі з пацієнтом і хочуть нажитися на чужій біді. Бувають і непрофесіонали, які не хочуть нічого робити руками і спираються лише на суху теорію. Завжди пам’ятай, що лікар – теж людина, він здатний і на підлість, і на помилку.

7. Якщо пощастило потрапити до хорошого лікаря, бережи його, не турбуй його даремно.

Хороший лікар – на вагу золота. Тому не турбуй його через дрібниці, будь вдячний. Бережи людей, відданих своїй справі, вони заслуговують твого дбайливого ставлення та поваги.

Щоб зберегти своє здоров’я, потрібно задатися такою метою. А що сьогодні зробив ти, щоб стати здоровішими? Поділися цими мудрими словами мудрого лікаря і хорошої людини Миколи Амосова. Твої друзі повинні знати про це!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *