Зуби розкажуть про здоров’я наших органів

Зв'язок зубів з нашими внутрішніми органамиНа службі у нашого тіла 32 радиста, які подають зашифровані сигнали “SOS”, якщо щось трапляється з внутрішніми органами. Зуби, так само як і шкіра, язик, губи, очі, можуть багато розповісти про стан нашого здоров’я.

Будь-яке запалення (карієс, пульпіт, біль) і навіть саме незначне пошкодження зуба можуть служити сигналом про “непорядок” у відповідній йому групі органів. Іноді нас турбують дискомфортні відчуття і у зовні абсолютно здорових зубах.

Часом поболюють і ті місця, де зуби давно вже видалені. Це так звана фантомний біль – точна підказка, яку дає наш організм: “Болить у мене там-то і те-то”. Відбувається це тому, що сигнали з хворих органів рефлекторно надходять в область відповідних їм зубів. Нічого не підозрюючи про ці взаємозв’язки людина глушить гострий біль таблетками, і вона проходить. А це ж була “шифровка”, яку передав нам хворий орган.

Виявляється, зуби реагують на внутрішні неполадки в організмі, причому дуже конкретно. Проаналізувавши стан зубів і наявні в людини захворювання, учені прийшли до висновку, що кожен хворий зуб безпосередньо пов’язаний з нездоров’ям якогось із внутрішніх органів. “Причому кожному окремо взятому зубу відводиться своя роль” індикатора.

Зв'язок зубів з нашими внутрішніми органами

Зв’язок зубів з нашими внутрішніми органами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *